maj 2020

Komunikat z dnia: 2020.05.27

DYŻUR WAKACYJNY

Szanowni Państwo
W związku z organizacją dyżurów wakacyjnych w ostrowieckich przedszkolach publicznych, prosimy Rodziców, którzy nie mogą pogodzić pracy zawodowej z opieką nad dzieckiem
w okresie wakacji, o zgłaszanie dzieci do przedszkola. Informujemy, że placówki funkcjonują zgodnie z wytycznymi GIS i obowiązującym reżimem sanitarnym. Zgłoszenia prosimy dokonywać w nieprzekraczalnym terminie do 7 czerwca 2020 r. do Wychowawczyń grup lub bezpośrednio do dyrektora przedszkola – nr tel.: 41 266 11 07
W okresie wakacyjnym dyżury będą pełniły:
1 - 15 lipca 2020 r. - Przedszkole Publiczne nr 16 - os. Pułanki 6
16 - 31 lipca 2020 r. - Przedszkole Publiczne nr 15 - os. Ogrody 27
3 - 16 sierpnia 2020 r. - Przedszkole Publiczne nr 7 - os. Słoneczne 28
17 - 31 sierpnia 2020 r. - Przedszkole Publiczne nr 12 - os. Słoneczne 5.

Komunikat z dnia: 2020.05.04

Nowy komunikat.

Od 6 maja 2020 r. otwieramy przedszkole przy uwzględnieniu wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia. Przedszkole nie będzie prowadziło zajęć dydaktyczno - wychowawczych, jedynie zajęcia opiekuńcze.

Ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne zajęcia w Przedszkolu Publicznym nr 21
w Ostrowcu Świętokrzyskim
w okresie epidemiologicznym związanym
z COVID – 19”,

z którą można zapoznać się na stronie internetowej przedszkola: www.pp21.oodn.pl
w zakładce BIP: OGŁOSZENIA

Zgodnie z zapisami rozporządzeń w dalszym ciągu nauka będzie odbywać się z wykorzystaniem metod
i technik kształcenia na odległość.

Informujemy, że rodzicom  dziecka w wieku do 8 lat
nadal przysługuje  zasiłek opiekuńczy, szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej ZUS.

Komunikat z dnia: 2020.04.29

Nowy komunikat

Od 25 marca do 24 maja br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje nadal ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się COVID-19.

Ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne zajęcia
w Przedszkolu Publicznym nr 21 w Ostrowcu Świętokrzyskim
są zawieszone do 24 maja 2020 r.

Zgodnie z zapisami rozporządzeń od 25 marca 2020 r. nauka będzie obowiązkowo odbywać się z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej przedszkola: www.pp21.oodn.pl
przysługuje  zasiłek opiekuńczy.

Komunikat z dnia: 2020.04.10

Komunikat

Od 25 marca do 26 kwietnia br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje nadal ograniczone.
Ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne zajęcia
w Przedszkolu Publicznym nr 21 w Ostrowcu Świętokrzyskim
są zawieszone do 26 kwietnia 2020 r.

Informujemy, że rodzicom  dziecka w wieku do 8 lat
przysługuje  zasiłek opiekuńczy do 14 dni.

Komunikat z dnia: 2020.03.24

Nowy komunikat

Od 25 marca do 10 kwietnia br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje nadal ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.
Ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne zajęcia w Przedszkolu Publicznym nr 21 w Ostrowcu Świętokrzyskim
są zawieszone do 10 kwietnia 2020 r.
Informujemy, że rodzicom  dziecka w wieku do 8 lat
przysługuje  zasiłek opiekuńczy do 14 dni.

Komunikat z dnia: 2020.03.19

Komunikat.

Szanowni Państwo

Informujemy, że harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym do Przedszkola Publicznego nr 21 w Ostrowcu Świętokrzyskim  nie ulega zmianie.
W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa Rodzice mogą skorzystać                                            z dwóch sposobów składania wniosków rekrutacyjnych:

•    elektronicznie – wypełniony wniosek lub skan wniosku i dokumentów potwierdzających spełnianie kryteriów rekrutacyjnych można wysłać drogą mailową na adres przedszkola:
   pp21@przedszkole.ostrowiec.pl

•    dostarczyć dokumenty w wersji papierowej do  przedszkola w godzinach
     7.00 - 15.00   i pozostawić w  specjalnie wydzielonym miejscu.

Komunikat z dnia: 2020.03.11

Ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne zajęcia w Przedszkolu Publicznym nr 21
w Ostrowcu Świętokrzyskim zostaną zawieszone od 12 marca br.
W przedszkolu 12 i 13 marca br. będą jeszcze prowadzone
działania opiekuńcze w godzinach 6.00 – 16.00.
Od 16.03.2020 r. do 25.03.2020 r. placówka będzie zamknięta.
Informujemy, że rodzicom  dziecka w wieku do 8 lat przysługuje  zasiłek opiekuńczy do 14 dni.

Komunikat z dnia: 2019.04.24

Rekrutacja

Wszystkie dzieci , których rodzice złożyli " oświadczenie woli przyjęcia dziecka do przedszkola " zostały przyjęte .

Komunikat z dnia: 2019.04.04

Strajk nauczycieli i pracowników oświaty.

Szanowni Państwo!
Informuję, że od 8 kwietnia 2019 r. (poniedziałek) w naszym przedszkolu rozpocznie się strajk nauczycieli i pracowników oświaty, który trwać będzie do odwołania.
Ponieważ istnieje możliwość, że ponad 85% nauczycieli będzie strajkować, zajęcia dydaktyczne nie będą się odbywały, a dyrektor przedszkola nie może zagwarantować pełnej opieki Państwa dzieciom.
Zdaję sobie sprawę, że protest pracowników oświaty może wiązać się z pewnymi trudnościami dla Państwa i Państwa  dzieci, ale uprzejmie proszę o zapewnienie we własnym zakresie opieki dla swoich dzieci w czasie trwania strajku.
W wyjątkowych sytuacjach, dla dzieci obecnych w przedszkolu dyrektor będzie organizować zajęcia opiekuńcze.
Informacje dotyczące powrotu do pełnego funkcjonowania przedszkola zostaną Państwu przekazane poprzez stronę internetową placówki niezwłocznie po ich uzyskaniu.

Dyrektor przedszkola
Dorota Kosiarz