maj 2021

Strony: [1][2][3][4] ...[89]

Dzień Strażaka

Dnia 04.05.2021r. obchodzimy Międzynarodowy Dzień Strażaka. Z tej okazji dzieci z naszego przedszkola przygotowały piękne laurki specjalnie dla naszych strażaków w ramach podziękowań za trud włożony w swoją pracę. Tego dnia odbyły się też zajęcia w grupach, które przybliżyły dzieciom zawód wykonywany przez strażaków. Dzieci utrwaliły numery alarmowe i zasady bezpiecznego zachowania. Uwieńczeniem tego dnia było przekazanie laurek i życzeń od całego Naszego Przedszkola Panom Strażakom z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Dzień Flagi.

Miesiąc maj jest okazją do popularyzowania wiedzy o symbolach narodowych naszego państwa. Dlatego rozwijając poczucie przynależności do naszej ojczyzny cała społeczność przedszkola wzięła udział w obchodach Dnia Flagi.

czytaj całość

Aktywny i twórczy Dzień Ziemi.

„Przywróć naszą Ziemię” – pod takim hasłem odbyły się uroczyste obchody Dnia Ziemi w Przedszkolu Publicznym nr 21. W tym ważnym dniu wszyscy choć przez chwilę powinni pomyśleć o planecie, na której żyjemy i o otaczającej nas przyrodzie. Przyroda to przecież nieodłączny element naszego życia, więc dbanie o nią jest naszym obowiązkiem. Dlatego od najmłodszych lat uczymy dzieci zasad ochrony przyrody, segregacji odpadów, recyklingu oraz kształtujemy w nich postawę ekologiczną.

czytaj całość

Zdalna nauka i zabawa z dzieckiem - wskazówki dla rodziców.

Drodzy Rodzice! W związku z kolejnym tygodniem ograniczenia funkcjonowania pracy przedszkola chcielibyśmy przedstawić kilka wskazówek, które pomogą Wam zorganizować pracę w waszych domach, szczególnie z dziećmi 6-letnimi.

Strony: [1][2][3][4] ...[89]