luty 2020

Ogółem: 204042

Strony: [1][2][3][4] ...[75]

OGÓLNOPOLSKA AKCJA "DZIECI UCZĄ RODZICÓW"

Przedszkole Publiczne nr 21 w Ostrowcu Świętokrzyskim już na początku roku szkolnego przystąpiło do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Dzieci uczą rodziców”, do którego zapraszało Centrum Rozwoju Lokalnego, wychodząc na przeciw oczekiwaniom i chcąc wesprzeć proces edukacji najmłodszych. Celem akcji jest zwiększenie świadomości o otaczającym nas świecie, a także zachęcenie dzieci do rozmowy z rodzicami na tematy poruszane podczas zajęć.

Dzień Kota

Dnia 17 lutego 2020 r. dzieci z naszego przedszkola obchodziły „Międzynarodowy Dzień Kota”. W tym dniu przedszkolaki uczestniczyły w różnorodnych „kocich zabawach”: malowały czworonogi, naśladowały je, pokonywały koci tor przeszkód, śpiewały lubianą przez wszystkie dzieci piosenkę „My jesteśmy kotki dwa”, oglądały ilustracje przedstawiające milusińskie zwierzątka oraz słuchały opowiadań o słynnych bajkowych kotach. Celem obchodów tego dnia było podkreślenie znaczenia zwierząt w życiu człowieka oraz zwrócenie uwagi ludzi na los tych porzuconych i bezdomnych.

SERDUSZKOWE ŚWIĘTO

Dzień Świętego Walentego obchodzony jest na całym świecie. Warto go także celebrować w przedszkolu, ale w sposób mądry. W naszym Przedszkolu uczyniono z amerykańskiej walentynkowej tradycji edukacyjną ucztę.

czytaj całość

Zimowe spotkania z Babcią i Dziadkiem.

,,Kochana Babuniu przyjmij wnuczki życzenia, Aby się spełniły wszystkie Twe marzenia, Żeby Babcia zawsze dobre zdrowie miała I razem z Dziadziusiem bardzo się kochała”

Strony: [1][2][3][4] ...[75]