maj 2020

Strony: [1][2][3][4] ...[79]

DZIEŃ DZIECKA

KOCHANE DZIECI! Z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam spełnienia wszystkich marzeń, sukcesów, rozwijania swoich talentów i pasji oraz beztroskiej zabawy. Samych słonecznych i szczęśliwych dni w gronie przyjaciół i rodziny. Niech uśmiech zawsze gości na waszych twarzach a każdy dzień będzie wspaniałą przygodą .

DYŻUR WAKACYJNY

Szanowni Państwo W związku z organizacją dyżurów wakacyjnych w ostrowieckich przedszkolach publicznych, prosimy Rodziców, którzy nie mogą pogodzić pracy zawodowej z opieką nad dzieckiem w okresie wakacji, o zgłaszanie dzieci do przedszkola. Informujemy, że placówki funkcjonują zgodnie z wytycznymi GIS i obowiązującym reżimem sanitarnym. Zgłoszenia prosimy dokonywać w nieprzekraczalnym terminie do 7 czerwca 2020 r. do Wychowawczyń grup lub bezpośrednio do dyrektora przedszkola – nr tel.: 41 266 11 07 W okresie wakacyjnym dyżury będą pełniły: 1 - 15 lipca 2020 r. - Przedszkole Publiczne nr 16 - os. Pułanki 6 16 - 31 lipca 2020 r. - Przedszkole Publiczne nr 15 - os. Ogrody 27 3 - 16 sierpnia 2020 r. - Przedszkole Publiczne nr 7 - os. Słoneczne 28 17 - 31 sierpnia 2020 r. - Przedszkole Publiczne nr 12 - os. Słoneczne 5.

czytaj całość

Podsumowanie akcji Góra Grosza.

W tym roku nasze przedszkole, po raz kolejny wzięło udział w XX już edycji „Góry Grosza” zorganizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. Góra Grosza to ogólnopolska akcja polegająca na zbiórce monet. Celem jej jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom, które wychowują się poza domem – w domach dziecka, czy rodzinach zastępczych. Celem akcji jest również działalność edukacyjna polegająca na pokazaniu jaką siłę może stanowić niewielka pomoc wielu ludzi. W okresie od listopada 2019 r. do stycznia 2020 r. do specjalnie przygotowanej puszki zbieraliśmy monety w całym przedszkolu. We wszystkich oddziałach zostały przeprowadzone zajęcia edukacyjne dotyczące tematyki dobroczynności, pomagania i dzielenia się z innymi. W ramach tej akcji dzieci rozwiązywały krzyżówki, malowały plakaty, wykonywały prace plastyczne oraz ćwiczenia doskonalące percepcję wzrokową i spostrzegawczość. Po zakończeniu tego szlachetnego przedsięwzięcia dokonano segregacji, ważenia, podliczenia wszystkich zebranych monet, które wysłano za pośrednictwem Poczty Polskiej do organizatora. Dzięki Państwa hojności uzbieraliśmy 122 zł. DZIĘKUJEMY!

KONKURS ROSSMANN

Konkurs w Czyściochowym Przedszkolu jest elementem inicjatywy edukacyjnej drogerii Rossmann realizowanej w ramach programu Rossnę! Junior. Czyściochowe Przedszkole wspiera nauczycieli i rodziców w edukacji najmłodszych, jak samodzielnie dbać o każdy aspekt zdrowego i czystego ciała. W ramach Czyściochowego Przedszkola odbywa się konkurs, w którym przedszkola z całej Polski realizują zajęcia na temat higieny i udostępniają zdjęcia prac plastycznych wykonanych przez przedszkolaków. Więcej informacji o programie na: www.czysciochowo.pl. Zasady głosowania: głosować w konkursie mogą uczestnicy programu Rossnę! Junior, codziennie można oddać jeden głos, głosowanie trwa od 4 maja do 30 maja, na stronie www.rossmann.pl/czysciochowo w zakładce „Sprawdź, jakie przedszkola biorą udział w konkursie” wyszukaj Przedszkole Publiczne Nr 21 i kliknij na przycisk GŁOSUJ. Liczymy na wsparcie z Państwa strony i zapraszamy do głosowania.

Strony: [1][2][3][4] ...[79]