wrzesień 2018

Strony: [1][2][3][4] ...[57]

Piknik w Straży Pożarnej.

W ostatni piątek, 14 września 2018r. dzieci z oddziału VII „Różyczek” uczestniczyły w Pikniku strażackim „Zostań strażakiem na jeden dzień” pod patronatem Świętokrzyskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach nadbryg. Adama Czajki.

Rok szkolny 2018/19

Po udanych wakacjach uśmiechnięte i wypoczęte przedszkolaki powróciły do swoich Pań i kolorowych sal przedszkola. 4 września, już od rana, mury naszej placówki wypełniał gwar rozmów. Liczną grupę tworzyły dzieci, które w tym roku po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola, aby wspólnie uczyć się, bawić, poznawać swoje możliwości i poszerzać zainteresowania. Początki nie zawsze są łatwe, ale wszyscy staramy się stworzyć naszym pociechom sprzyjające i bezpieczne warunki oraz przyjazną, ciepłą atmosferę, co pozwoli na szybką i łagodną adaptację.

Żegnamy przedszkole

W ostatnim czasie pożegnaliśmy najstarsze dzieci odchodzące z naszego przedszkola. Podczas uroczystości grupowych przedszkolaki kończące edukację przedszkolną zaprezentowały swój program artystyczny, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki, zatańczyły również poloneza. Starszaki pożegnały przedszkole, a wychowawczynie podziękowały dzieciom za występy i ich rodzicom za cały rok współpracy z przedszkolem. W przygotowanie uroczystości dzieci i wychowawcy włożyli wiele pracy, a zaproszeni goście i rodzice docenili ich występ gromkimi brawami.

czytaj całość

Dni otwarte w naszym przedszkolu

W dniach 11-12 czerwca 2018 roku odbyły się „Dni Otwarte” w naszym przedszkolu. Podczas tych dni dzieci, które jeszcze nie uczęszczają do przedszkola, w towarzystwie rodziców mogły zapoznać się z pracującymi paniami, wyposażeniem sal oraz placu zabaw, uczestniczyły w ciekawych zabawach integracyjnych oraz zajęciach plastycznych.

Strony: [1][2][3][4] ...[57]