październik 2017
NPWtŚrCzPtS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Panel administracyjny
Logowanie

Login:
Hasło:
Odwiedziny
Ogółem: 121631
Dzisiaj: 37
On-line: 23


AKTUALNOŚCI


Strony: [1][2][3][4] ...[47]

Tak minął wrzesień w PP 21

1 września jak co roku z wielką radością powitaliśmy w progach przedszkola naszych wychowanków. Pierwsze dni spędzone w placówce minęły milusińskim na beztroskiej zabawie i różnorodnych, ciekawych aktywnościach. Początek roku to dla nas wszystkich trudny okres. Większość dzieci jednak bardzo szybko się zaaklimatyzowała. Dzieci poznały nowych kolegów, nowe panie. Odżyły dawne przyjaźnie rówieśnicze. Przedszkole stało się dla dzieci „drugim domem”, do którego chętnie przychodzą, gdyż czekają tu na nich nie lada niespodzianki.

czytaj całość

Owocowe koreczki "Słoneczników"

Winogrona „Koraliki spięte w kiście Lśnią w gromadzie uroczyście! Prosto z pędów winorośli Rwą je dzieci i dorośli. To owoce pyszne, zdrowe Witamin skarbnica bowiem. Mogą ciemne być lub białe A z nich wino doskonałe Dla tatusia, dla mamusi! A dzieciaki deser kusi: Dla chłopczyka, dla dziewczynki Słodkie, pachnące rodzynki. Niech się każdy wnet przekona: Warto jeść… co? Winogrona!”

czytaj całość

"Jestem jesień z pełnym koszem..." - jesienne kąciki przyrody

A czy wiecie , co to " skarby jesieni"? Piękne jabłuszko , co się w sadzie rumieni, garść orzechów na leszczynie zebranych, spadające z wysoka kasztany, pełne maku słodkiego makówki i czepliwe , łopianowe główki, strąk fasoli, kapusty łuszczyny i czerwone jagody kaliny, i na klonach nasionka skrzydlate, co z jesiennym ścigają się wiatrem. W tym roku Polska Złota Jesień króluje nie tylko w sadach czy też ogrodach. W naszym przedszkolu można ją znaleźć w kącikach przyrody każdej z grup. Przedszkolaki podczas jesiennych spacerów z rodzicami oraz spacerów i wycieczek zorganizowanych w przedszkolu zbierały przez cały wrzesień żołędzie, kasztany, jarzębinę, kolorowe liście, szyszki, a także nasiona klonu, które następnie z wielką radością przynosiły do przedszkola. W każdej grupie oglądaliśmy wszystkie „skarby jesieni”.

czytaj całość

"Kosmolenie ratują Ziemię" - spektakl teatralny w Etiudzie

W ramach projektu pod nazwą "EKO OSTROWIEC" Kampania edukacyjno – informacyjna dotycząca zapobiegania powstawaniu odpadów i właściwego postępowania z odpadami w kinie ETIUDA w Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się bezpłatny spektakl teatralny „Kosmolenie ratują Ziemię”. Przedstawienie miały okazję obejrzeć dzieci wraz ze swoimi wychowawczyniami z grupy „Maki”, „Niezapominajki”, „Fasolki” oraz „Różyczki” z naszego przedszkola.

czytaj całość

Strony: [1][2][3][4] ...[47]Optymalizacja dla Mozilla Firefox 2.0 - 1024 x 768                 Projekt: _DM_