luty 2018

Strony: [1][2][3][4] ...[52]

„Hej góry, moje góry…”

Dnia 8 lutego 2018 r. mali artyści z naszego przedszkola wzięli udział w XII Prezentacjach Artystycznych „Z BRZECHWĄ I HUMOREM” pod hasłem „Hej góry, moje góry…” organizowanych przez Przedszkole Publiczne nr 19. Celem prezentacji było zapoznanie z tradycyjną kulturą góralską: słowem, śpiewem, tańcem i muzyką, rozbudzenie zainteresowań dzieci folklorem polskich górali, rozwijanie zdolności muzycznych oraz aktywności twórczej przedszkolaków, popularyzacja dziecięcej twórczości artystycznej oraz integracja środowisk przedszkolnych. Przedszkole Publiczne nr 21 reprezentowały dzieci z grupy Niezapominajki: Kinga, Nicola, Wiktoria, Karolinka, Ignaś oraz Bartuś, a także dzieci z grupy Fasolki: Zuzia, Karolinka oraz Maciek.

Igloo u "Niezapominajek"

Wszystkie przedszkolaki zawsze niecierpliwie wyczekują zimy, ponieważ jest to pora roku, która daje wiele ciekawych możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu razem z rodzicami i kolegami. Jednakże początek zimy w tym roku nie sprzyjał wesołym zabawom ze śniegiem, dlatego przedszkolaki z grupy Niezapominajek wraz ze swoja wychowawczynią panią Magdą oraz panią Marzeną postarały się, aby w ich sali pojawiła się choć namiastka „Lodowej Krainy”.

czytaj całość

"Niechaj Dziadek z Babunią tak nam długo żyją" - Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu

Wesołych Świąt!!!

Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia, wypełnionych zapachem świątecznych wypieków, dźwiękami wspólnie śpiewanych kolęd, ciepłem kochających się serc, bliskością, radością, spokojem i życzliwością. Pod zieloną choinką zaś mnóstwa prezentów, na stole sianka oraz opłatka białego.

Strony: [1][2][3][4] ...[52]