styczeń 2021

Strony: [1][2][3][4] ...[85]

Dzieci z Przedszkola 21 w Dniu Babci i Dziadka.

21 i 22 stycznia to szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To oczywiście święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i Dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki. Wnuczęta zaś są dla nich radością życia.

Dzień Babci i Dziadka

Z okazji Święta Babci i Święta Dziadziusia moc serdeczności, przytulań i buziaków od wszystkich przedszkolaków.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Radosnych, a przede wszystkim zdrowych Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten czas będzie pełen spokoju, rodzinnej atmosfery i wytchnienia. Najlepsze życzenia składają: Dyrekcja, Pracownicy i Dzieci

Świąteczny czas.

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy i wyjątkowy okres w roku, szczególnie cieszą się z niego najmłodsi. W Przedszkolu Publicznym nr 21 już od pierwszych dni grudnia dzieci aktywnie przygotowywały się do przeżywania Świąt Bożego Narodzenia. Wykonywały piękne prace i dekoracje świąteczne, którymi ozdobiły całe przedszkole, uczyły się wierszy i piosenek, piekły pierniki, ubierały choinki w swoich salach. W czasie zajęć przedszkolaki poznawały symbole, tradycje i zwyczaje Bożego Narodzenia, rozmawiały o pomocy innym, o dobrych uczynkach, o wzajemnym szacunku i miłości do drugiego człowieka. Poprzez prowadzone działania dzieci uczyły się, że podczas Świąt prezenty i upominki są miłe, ale nie najważniejsze. Ważni są ludzie i to, co dla nich robimy, ważna jest integracja w działaniu na rzecz innych, bo „miłość się mnoży, kiedy dzielimy się dobrem z innymi".

Strony: [1][2][3][4] ...[85]