grudzień 2019

Ogółem: 192592

Starszaki żegnają przedszkole.

Dziesięć miesięcy, a w przypadku niektórych dzieci kilka lat, wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku szybko minęło. Nadszedł czas pożegnań i wakacji.
Na początku wystąpiły dzieci młodsze, które pożegnały starszych kolegów kończących przedszkole. Później scena należała już tylko do siedmiolatków, które śpiewały piosenki i recytowały przygotowane odpowiednio na tę okazję wiersze, wspominały czas spędzony w przedszkolu.
„Jeśli tęsknota i smutek nas ogarnie, kiedy już będziemy uczniami w szkole, znajdziemy wyjście, wiem co zrobimy – przyjdziemy odwiedzić kochane przedszkole”.  Takie i wiele innych  ciepłych słów padło z ust starszaków, którzy wkroczą wkrótce w kolejny, szkolny etap  swojego życia.Nie mogło zabraknąć tańca. Dziewczynki brawurowo zatańczyły taniec disco dostarczając  wielu wzruszeń swoim najbliższym oraz paniom. Potem były podziękowania dzieci za trud, wychowanie, serce i opiekę skierowane do pracowników przedszkola.
Na zakończenie uroczystości dzieci z rąk Pani Dyrektor Doroty Kosiarz i wychowawczyń otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola oraz upominki  w postaci książek i przyborów szkolnych. Później były jeszcze pyszne lody, tort  i NIECH ŻYJĄ WAKACJE!
Przedszkolakom z 21 życzymy samych sukcesów w szkole, aby „nową drogą szli odważnie”, a lata spędzone w przedszkolu miło wspominali.Rodzicom dziękujemy za współpracę i aktywny udział w życiu przedszkola.