luty 2018

Strony: [1][2][3][4][5] ...[52]

Boombkowe warsztaty plastyczne

Przygotowując się do Świąt Bożego Narodzenia, dzieci grupy V Fasolki wraz z wychowawczynią Marzeną Kowalską, wzięły udział w warsztatach plastycznych w galerii BWA pod nazwą „Boombkowe aberracje”. Przedszkolaki twórczo spędziły czas.

Sukces Eko-grupy

W dniu 14 grudnia w sali Kina Etiuda odbyło się podsumowanie konkursów zrealizowanych w ramach programów edukacyjnych prowadzonych przez gminę Ostrowiec Świętokrzyski w zakresie edukacji ekologicznej. W 2017 r. nasze przedszkole wzięło udział w kampaniach: •„EKO OSTROWIEC” Kampania edukacyjno – informacyjna dotycząca zapobiegania powstawaniu odpadów i właściwego postępowania z odpadami – edycja 2017. •„Program promocji i wdrażania selektywnej zbiórki odpadów w szkołach i przedszkolach na terenie gminy Ostrowiec Świętokrzyski” – edycja XIV.

Skarpeta Świętego Mikołaja

Nasze przedszkole wzięło udział w konkursie na "Skarpetę św. Mikołaja na prezenty" zorganizowanym przez Miejskie Centrum Kultury. W przygotowanie "Skarpety" zaangażowali się rodzice oraz dzieci z grupy "Słoneczniki" wraz z wychowawczynią Moniką Kalita, poszukując oryginalnych pomysłów oraz odpowiednich materiałów do wykonania tego zadania. Ostateczna forma pracy powstała na zajęciach w przedszkolu, w których aktywnie uczestniczyli zarówno rodzice, jak i dzieci.

czytaj całość

Nagroda dla Gabrysia w konkursie MPK "EKOBUS-AUTOBUS PRZYSZŁOŚCI"

6 grudnia odbyło się podsumowanie konkursu „Ekobus - autobus przyszłości”, który pod patronatem prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego pana Jarosława Górczyńskiego, dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych, zorganizowało Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Strony: [1][2][3][4][5] ...[52]