grudzień 2017

Strony: [1][2][3][4][5] ...[50]

Świętujemu urodziny Pluszowego Misia

Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy w kubraczku... Każdy posiada bądź posiadał własnego ulubionego pluszowego misia. W dniu 24 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu właśnie Święto Pluszowego Misia. Wszystkie dzieci przyszły tego dnia do przedszkola ze swoimi ulubionymi pluszakami. Misie towarzyszyły dzieciom przez cały dzień w zabawach oraz tańcach.

W rytmie Rock&Rolla

Dnia 23 listopada 2017 r. wszystkie ostrowieckie przedszkolaki świętowały Dzień Pluszowego Misia organizowany po raz czwarty przez Niepubliczne Przedszkole Pajacyk. Motywem przewodnim tegorocznej edycji był Rock&Roll, dlatego też na scenie osiedlowego domu kultury Malwa przedszkolaki prezentowały piosenki oraz tańce w rytmie rock & rolla. Nasze przedszkole wspaniale reprezentowały dziewczynki z grupy Niezapominajek: Maja, Kinga, Lena i Natalka, które zaśpiewały piosenkę pt. „Rock and roll 5- latka”.

czytaj całość

Odwiedziny pracowników schroniska dla zwierząt "Janik"

Dnia 14 listopada 2017 r. nasze przedszkole odwiedzili bardzo mili goście - Panowie pracujący w Schronisku dla zwierząt „Janik”. Dzięki tej wizycie dzieci mogły się dowiedzieć na czym polega praca w schronisku, jakiej opieki wymagają jego podopieczni, jak prawidłowo opiekować się psami w zależności od tego gdzie mieszkają - czy w bloku czy w domku z ogródkiem oraz w jaki sposób można adoptować psa lub kota ze schroniska.

"Z biegiem Wisły" - świętujemy 11 listopada

Z okazji Święta Niepodległości najstarsza grupa w naszym przedszkolu „Fasolki” zaprezentowała przed młodszymi kolegami oraz rodzicami przedstawienie „Z biegiem Wisły”. I tak na scenie pojawili się górale z przyśpiewką „Za górami, za lasami”. Następnie krakowianka zaprosiła do krakowiaka. Czarownice brawurowo zatańczyły do piosenki „Ze szczytu Łysej Góry”. Nie mogliśmy ominąć naszej stolicy Warszawy, gdzie przywitała nas Warszawska Syrenka. W Toruniu zapachniało nam piernikami. Naszą podróż zakończyliśmy nad Morzem Bałtyckim szantami „Hej, me Bałtyckie Morze”.

Strony: [1][2][3][4][5] ...[50]