marzec 2021

Strony: [1][2][3][4][5] ...[87]

Bal „W krainie bohaterów bajek''

„Dziś w przedszkolu piękny bal, bal wspaniały na sto par…” brzmi jedna ze znanych przedszkolnych piosenek, która doskonale opisuje wydarzenia z naszej placówki. W czwartek, 4 lutego odbył się bal karnawałowy dla przedszkolaków.

29 Finał WOŚP

Akcja charytatywna WOŚP zorganizowana w naszym przedszkolu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony dzieci i ich Rodziców. Zorganizowane losowanie niespodzianek wywoływały u dzieci dużo pozytywnych emocji, jednakże najważniejszy był szczytny cel, z którym wszystkie dzieci zostały zapoznane przez wyjaśnienie im na zajęciach w przedszkolu. Bezinteresowne niesienie pomocy innym, to cecha w człowieku, która powinna być kształtowana już od najmłodszych lat. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za dobre serca i współpracę z naszym przedszkolem w przekazywaniu swoim dzieciom tak ważnych wartości w życiu człowieka. Pomogliśmy

czytaj całość

„W PRZEDSZKOLU NR 21 GRAMY - SWOJE SERCA OTWIERAMY”

Pod tym hasłem nasze przedszkole angażuje się w 29 Finał akcji charytatywnej WOŚP – w zbiórkę, która dedykowana będzie wsparciu oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Już od poniedziałku do piątku na holu naszego przedszkola będzie można przekazać dowolną kwotę do puszki WOŚP i wziąć udział w losowaniu losu – niespodzianki. Zapraszamy – pomóżmy.

czytaj całość

Dzieci z Przedszkola 21 w Dniu Babci i Dziadka.

21 i 22 stycznia to szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To oczywiście święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i Dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki. Wnuczęta zaś są dla nich radością życia.

Strony: [1][2][3][4][5] ...[87]