czerwiec 2018

Strony: [1][2][3][4][5] ...[56]

Dni otwartych drzwi w naszym przedszkolu

Serdecznie zapraszamy nowo przyjęte dzieci wraz z rodzicami na Dni otwartych drzwi w naszym przedszkolu, które odbędą się: 11 czerwca 2018 r. godz. 9.30 – 11.30: dzieci 3 – i 4 – letnie 12 czerwca 2018 r. godz. 9.30 – 11.30: dzieci 5 – i 6 – letnie W tym czasie przyszłe przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami będą miały możliwość zobaczyć, jak wygląda nasze przedszkole. Dzieci przeżyją wspólne zabawy z rówieśnikami. Będzie nam bardzo miło gościć wszystkie dzieci oraz ich rodziców. Mamy również nadzieję, że miłe wspomnienia wesołych zabaw, pozostaną w ich pamięci do września, gdy wrócą do przedszkola już jako pełnoprawne przedszkolaki.

Przedszkolaki na medal

Miło jest nam poinformować, że nasze przedszkolaki z grupy V – FASOLKI oraz z grupy I – STOKROTKI w konkursie Echa Dnia na najsympatyczniejszą grupę przedszkolną w powiecie ostrowieckim zajęły odpowiednio trzecie i piąte miejsce. Dzięki państwa zaangażowaniu na dzieci czekają wspaniałe nagrody: zabawa w bawialni fiku – miku, zdjęcie grupy w ramce ufundowane przez Stowarzyszenie Projekt Świętokrzyskie B. Wenty oraz gry i puzzle firmy Alexander. Dziękujemy wszystkim za oddane głosy.

czytaj całość

„Mamo, Tato coś Ci dam, jedno serce, które mam…” – Święto Mamy i Taty w naszym przedszkolu

Ubiegły tydzień w naszym przedszkolu był bardzo pracowity. Przebiegał bowiem pod znakiem przygotowań do uroczystych obchodów Dnia Mamy i Taty. Dzieci ze wszystkich grup z zapałem ćwiczyły recytowanie wierszy, śpiewały piosenki, a także doskonaliły umiejętności taneczne. Z dużym zaangażowaniem przygotowywały również prezenty dla ukochanych rodziców. Wszystko po to , aby jak najlepiej wypaść podczas tak ważnego w życiu każdej rodziny święta – Dnia Mamy i Taty.

"Wkrótce będziemy uczniami" - wizyta Fasolek w PSP 14

22 maja najstarsza grupa z naszego przedszkola – Fasolki wybrała się z wizytą do Szkoły Podstawowej nr 14 w odwiedziny do uczniów klasy integracyjnej 3a. Większość z naszych wychowanków już od września rozpocznie naukę w I klasie tej szkoły, więc dzieci miały okazję zobaczyć miejsce, w którym spędzą kolejne 8 lat swojego życia, obejrzeć salę lekcyjną oraz zasiąść w szkolnej ławce.

Strony: [1][2][3][4][5] ...[56]