wrzesień 2018

Strony: [1][2][3][4][5][6] ...[57]

Przedszkolaki na medal

Miło jest nam poinformować, że nasze przedszkolaki z grupy V – FASOLKI oraz z grupy I – STOKROTKI w konkursie Echa Dnia na najsympatyczniejszą grupę przedszkolną w powiecie ostrowieckim zajęły odpowiednio trzecie i piąte miejsce. Dzięki państwa zaangażowaniu na dzieci czekają wspaniałe nagrody: zabawa w bawialni fiku – miku, zdjęcie grupy w ramce ufundowane przez Stowarzyszenie Projekt Świętokrzyskie B. Wenty oraz gry i puzzle firmy Alexander. Dziękujemy wszystkim za oddane głosy.

czytaj całość

„Mamo, Tato coś Ci dam, jedno serce, które mam…” – Święto Mamy i Taty w naszym przedszkolu

Ubiegły tydzień w naszym przedszkolu był bardzo pracowity. Przebiegał bowiem pod znakiem przygotowań do uroczystych obchodów Dnia Mamy i Taty. Dzieci ze wszystkich grup z zapałem ćwiczyły recytowanie wierszy, śpiewały piosenki, a także doskonaliły umiejętności taneczne. Z dużym zaangażowaniem przygotowywały również prezenty dla ukochanych rodziców. Wszystko po to , aby jak najlepiej wypaść podczas tak ważnego w życiu każdej rodziny święta – Dnia Mamy i Taty.

"Wkrótce będziemy uczniami" - wizyta Fasolek w PSP 14

22 maja najstarsza grupa z naszego przedszkola – Fasolki wybrała się z wizytą do Szkoły Podstawowej nr 14 w odwiedziny do uczniów klasy integracyjnej 3a. Większość z naszych wychowanków już od września rozpocznie naukę w I klasie tej szkoły, więc dzieci miały okazję zobaczyć miejsce, w którym spędzą kolejne 8 lat swojego życia, obejrzeć salę lekcyjną oraz zasiąść w szkolnej ławce.

Wycieczka Różyczek do Straży Pożarnej

Dnia 10.05.2018r. dzieci z grupy VII „Różyczki" udały się na wycieczkę do Straży Pożarnej. Dzięki życzliwości Strażaków przedszkolaki mogły z bliska obejrzeć samochody i sprzęt pożarniczy stanowiący wyposażenie jednostki Straży Pożarnej. W trakcie rozmowy ze strażakami dowiedziały się dużo o trudnej, odpowiedzialnej i niebezpiecznej pracy.

Strony: [1][2][3][4][5][6] ...[57]