grudzień 2017

Strony: [1][2][3][4][5][6] ...[50]

Spotkanie z Panią policjantką

W poniedziałek 30 października nasze przedszkole odwiedziła Policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim, która przeprowadziła prelekcję na temat bezpieczeństwa. Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu.

"Słoneczniki" z wizytą w Przychodni Weterynaryjnej

Dnia 26 października 2017r. dzieci z grupy "Słoneczniki" wraz ze swoją panią wychowawczynią odwiedziły Przychodnię Weterynaryjną "Puma". Celem naszego spotkania było poznanie pracy weterynarza, miejsca, gdzie leczy się zwierzęta oraz podstawowego sprzętu lekarskiego potrzebnego do badania zwierząt.

Ślubowanie "Stokrotek"

Dzień 26 października pozostanie na długo w pamięci dzieci 3 letnich z Publicznego Przedszkola nr 21 oraz ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość w życiu „Stokrotek”– pasowanie na przedszkolaka. W uroczystości brali udział rodzice 3 latków oraz pani dyrektor Anna Siewierska.

"RACJONALNA GOSPODARKA ODPADAMI" - ekologiczny turniej międzyprzedszkolny

26 października 2017 r. w Przedszkolu nr 7 w Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się międzyprzedszkolny turniej ekologiczny pod hasłem RACJONALNA GOSPODARKA ODPADAMI. Celem konkursu było poznanie nowych zasad segregacji odpadów, kształtowanie u najmłodszych ekoświadomości, podnoszenie ekologicznej kultury, a także upowszechnianie pozytywnych wzorców zachowań wobec środowiska naturalnego, zachęcanie przedszkolaków do troski o środowisko. W turnieju wzięły udział publiczne oraz niepubliczne placówki przedszkolne z terenu miasta. Aby przystąpić do konkursu każda placówka musiała wybrać 5-osobowy zespół reprezentantów: 2 dzieci w wieku 5-6 lat, dwoje rodziców oraz nauczyciel. Naszą placówkę reprezentowały dziewczynki z grupy Niezapominajek: Emilka S., Nikola Z. wraz z mamami Iloną i Moniką oraz wychowawczynią grupy Magdalena Ubą.

Strony: [1][2][3][4][5][6] ...[50]